معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی گفت: توجه به توسعه همه جانبه روستاها یكی از رویكردهای اصلی هفته پژوهش است.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، رضا عبدالملكی با بیان این مطلب اظهار داشت: همزمان با گرامیداشت هفته پژوهش در خراسان رضوی، نمایشگاهی از دستاوردهای پژوهش و فناوری استان از تاریخ 28 آذرماه تا اول دیماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپا خواهد شد.
وی افزود: این نمایشگاه با حضور افراد فرهیخته، دانشمندان، مراكز آموزش عالی و مراكز علمی – پژوهشی بخش دولتی و خصوصی برگزار می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به اینكه امسال در استان به نام رسیدگی و توسعه همه جانبه روستاها نامگذاری شده یكی از رویكردهای اصلی هفته پژوهش امسال رسیدگی و توسعه همه جانبه روستاها با رویكرد اصلاح الگوی مصرف و همت مضاعف و كار مضاعف می باشد.
عبدالملكی خاطرنشان كرد: نمایشگاه هفته پژوهش خراسان رضوی در سال گذشته به عنوان نمایشگاه برتر كشور انتخاب شد كه امسال نیز تلاش می شود تا توان علمی و پژوهشی استان در قالب این نمایشگاه ارایه شده و به لحاظ كمی و كیفی از سطح بالاتری در مقایسه با نمایشگاه پارسال برخوردار باشد./

منبع : اکسیر پارک علم و فناوری خراسان به نقل از روابط عمومی استانداری